Ka ca njerëz delikatë që…/ Ledion Liço flet për sherrin e famshëm me Noizy

Noizy është një nga ata persona që nuk i ka fort mirë punët me Top Channel dhe sidomos me Ledion Licon, për shkak të asaj që ndodhi disa vite më parë mes reperit dhe moderatorit.

 

Historia e debatit të ashpër publik të Ledion Liços dhe Noizyt- prej vitesh tashmë është një enigmë. Shkaku ka qenë pakorrektësia e Noizyt në “Top Aëards” për të cilin Ledioni asokohe bëri edhe një deklaratë në spektakël.

 

Ky debat u rikthye mbrëmjen e djeshme në emision ‘Goca dhe Gra’ ku ishte i ftuar Ledioni. Gjatë realizimit të një lojë: “Çfarë kanë kërkuar shqiptarët më shumë për të në Google”, mes shumë alternativave ishte edhe Noizy, për të cilin Ledioni ka thënë:

“Në këtë rast nuk dua të komentoj fare, sepse çdo gjë që do thoja unë do interpretohej në mënyra të tjera. Nuk do doja që ti jepja dikujt arsye.”Më tej një nga moderatoret e emsionit “Goca dhe Gra”, Dalina Buzi, ka ndërhyrë duke thënë se spektaklet janë paksa delikate nisur nga historia me Noizyn, por Ledioni ka thënë:

 

“Nuk ka spektakle delikatë por ka njerëz delikatë. Disa gjëra në moment mund të duken shumë të rënda por me kalimin e kohës gjërat qetësohen dhe e humbasin ngarkesën, por nuk dua të komentoj se do dukej si diçka që nuk ka kaluar. Ky është një kërkim që njerëzit e kanë bërë në Google kot, por nuk ka asgjë”.

Vjen oferta e madhe per Luizin dhe pse eshte akoma brenda ne BBV. Kontrata e pare i ofrohet nga…

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli, tashmë banor i Big Brother VIP Albania, në një muaj qëndrim në këtë shtëpi ka arritur që të bëhet një...

Përhapja e gripit, a duhen marrë masa…? Shqipëria krahasuar me Europën është më nivel …

Edhe pse numri i rasteve të infektuara me viruset e gripit është në rritje, Shqipëria konsiderohet në nivel mesatar të përhapjes së tyre, tyre...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...