Berisha shtyu Alibeajn nga foltorja, ja si reagoi Rama në ato momente (FOTO)

Një incident u shënua gjatë seancës së sotme në Kuvend.

 

Ish-kryeministri Sali Berisha shtyu kryetarin e Komanduar të PD Enkelejd Alibeajn nga foltorja, duke mos e lënë të flasë.

 

Ndërkohë një tjetër detaj që ka tërhequr vëmendjen ka qenë reagimi i kryeministrit Rama. Ai shfaqet i buzëqeshur teksa sheh këtë skenë.

 

Zbulohet skenari i fshehtë i Luizit pse nuk po e puth Kiarën, po e luan mendsh produksionin e BBV

Që nga data e nisjes dhe deri më tani polemikat që krijohen nga banorët e “Big Brother VIP2” kanë transmetuar emocione të forta, ku...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e Butrintit në reality-show do t'i prishte lojën.   Megjithatë, sipas gazetarit dhe moderatorit Blendi Salaj në termat...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...