Ou…! Rama konfirmon planin: Ja si do ti japim shqelmin …

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot raportin e BERZH.

Në të thuhet se Shqipëria ngjitet tashmë në vendin e 17 për shërbimet digjitale dhe del e para në rajon.

Rama deklaron se në 30 prill do të mbyllen sportelet e shërbimeve me dokumente duke i dhënë sipas tij një “shqelm vendimtar” korrupsionit, radhëve apo zvarritjeve për marrjen e një dokumenti shtetëror.

Postimi i Ramës:

Nga e 33-ta Shqipëria ngjitet në vendin e 17-të për shërbimet digjitale dhe del e para në rajon

Në 30 prill mbyllim sportelet e shërbimeve me dokumenta dhe i japim një shqelm vendimtar korrupsionit, radhave, zvarritjeve për marrjen e një dokumenti shtetëror

#TëBashkuarJoTëNdarë

#ShqipëriaEArdhmjaJonë

#SkaKohëPërPushim

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME