Një “mysafir” i paftuar hyn në studion e Fevziut

Sonte në emisionin “Opinion” me Blendi Fevziun ka qenë e ftuar kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, e cila ka folur rreth procesit për zgjedhjen e presidentit të ri, si dhe për aferën më korruptive atë të inceneratorëve.

 

Por teksa Kryemadhi po fliste rreth aferës, Fevziu ka ndërprerë bisedën për të treguar “mysafirin” që kishte hyrë në studio që ishte një krimb.

 

Ky moment është shoqëruar me të qeshura ndërsa Kryemadhi e quan “bereqet”, madje ironizoi duke thënë se kështu është drejtësia shqiptare./ CNA.al

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME