Një grua në krye të Presidencës? Zbulohet emri i kandidatit më të votuar për President, kush është politikania e njohur

Ditën e djeshme deputetët e grupit parlamentar të PS propozuan nga tre emra “sekret”, për presidentin e ri të Shqipërisë.

Ndërkohë, nga votimi i parë i deputetëve të Partisë Socialiste për kandidaturat e mundshme për presidentin e ri të vendit kanë dalë 67 emra të ndryshëm personalitetesh.

Mësohet se kandidatja me votuar nga grupi parlamentar socialist për Presidente, ka dalë Mimi Kodheli.

Pas Kodhelit, vjen Vali Bizhga dhe Valentina Leskaj, të dyja me vota të barabarta

HOROSKOPI I DITES SE DIELE, SHENJAT GJATE KESAJ FUNDJAVE DO TE…

Dashi   Dita e fundit e kësaj jave favorizon të dashuruarit, ndërsa në punë është koha për të vazhduar me iniciativat më të mira. Në punë...

Efi kapet keq në studio me motrën e Oltës: Femër e ligë

Efi ishte e ftuar në Fan Club mesditën e sotme, një ditë pas eliminimit të saj nga Big Brother.Duket se përballjet e saj me...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME