Moderatorja shqiptare e sporti e thotë HAPUR: “Më kanë refuzuar shumë futbollistë”

Modelja dhe prezantuesja Lei Kraja ka vendosur të “hapë zemrën” lidhur me disa çështje me interes për publikun.

 

Gjatë një interviste me “Live from Tirana”, bukuroshja tha gjatë punës së saj nuk merr asgjë personale, edhe kur fton persona për të intervistuar e ata nuk i vijnë.

 

Ajo tha se e kanë refuzuar shumë futbollistë; diçka që përbën habi, por ajo nuk është prekur.

 

Moderatorja tha se do të donte të bënte një intervistë me Elvana Gjatën, pasi ka një pëlqim të veçantë kundrejt saj.

 

“Do të doja që ta kisha në një moment të jetës në intervistë”, tha ajo.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img