Milionerja shqiptare tregon për Kosovën: Aty në mëngjes, drekë edhe darkë vetëm për s*ks flasin

Leonora Popaj, sipërmarrëse, ka treguar se çfarë i ka bërë përshtypje kur ka ardhur në Kosovë.

 

E ftuar në emisionin “Jeto me Orën”, në RTV Ora, tha se në Kosovë, në mëngjes, drekë dhe darkë flitej për s eks.

 

Nga Franca, në Londër e më pas në Kosovë, njihuni me sipërmarrësen që po korr sukses në gastronomi

“Fokusi kryesor është te se ksi. Kur kam ardh në Kosovë, dola me shoqe, në mëngjes flitet për s ek s, në mesditë për se ks, në mbrëmje vetëm për s ks. Këtu po flasin vetëm për s e ks.”- tha ajo.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img