Ish-konkurrenti i ‘Përputhen’ bën aksident, gjendja e tij shëndetësore…

Ish-konkurrenti i Për’puthen, Bruno Shemsho ka bërë aksident këtë paradite. Në një lidhje për “Shqipëria live” tha se i ka shpëtuar për mrekulli aksidentit.

 

“Isha duke përdorur telefonin, e pranoj. Ishte mëngjes herët. Rëndësi ka që jemi mirë, as ata që ishin në makinën tjetër nuk u lënduan. Nuk më hoqën patentën, shpëtova me një gjobë të vogël”.

 

Më tej, ai foli për marrëdhënien me Anën dhe zbuloi se sot bëhet një muaj që nga dita kur dolën çift nga “Për’puthen”. “Jemi shumë mirë” tha 26-vjeçari duke shtuar se janë të lumtur së bashku.

Armaldo në dilemë të madhe: Me kë të shkoj me anën e Luizit apo të Oltës?

Armaldo Kllogjeri duket se ka dyshime në lidhje me lojën e tij brenda shtëpisë së “Big Brother VIP2”. Gjatë një bisede në kuzhinë me...

Mes katër rrugëve! Historia prekëse e të moshuarit që vdiq me topin në dorë

Mëngjesin e sotëm një 70 vjeçar banues në qytetin e Pogradecit, ka gjetur vdekjen nga i ftohti. Lytfi Pilingji me origjinë nga Korça, prej...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME