Dalin pamjet! 5 vite pas dasmës, moderatorja shqiptare martohet sërisht! (Video)

Moderatorja e njohur Fiori Dardha është martuar këtë të martë me një ceremoni “të pazakontë”, në 50-vjetorin e bashkëshortit.

 

Pavarësisht se ata kanë vite bashkë dhe një dasmë e kanë bërë, çifti u kurorëzua këtë ditë në martesë.

 

Moderatorja ka theksuar se nuk e ka marrë mbiemrin e bashkëshortin.

 

“Dasmë PO! Fëmijë PO! Celebrim?! Mukajeti na kishte lënë pa u martuar ligjërisht… 5 vite pas dasmës, mbrëmë, në 50 vjetorin e bashkëshortit, vendosëm të jemi bashkë edhe në certifikatën familjare. Tashmë, jemi edhe ligjërisht burrë e grua! P.S: vendosa të mbaja mbiemrin tim”, ka shkruar ajo.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME