Nuk fitoi mandatin si deputete, Rama “shpërblen” ish-kandidaten e Shkodrës

Lela Bërdica do të jetë drejtuesja e re e Kadastrës së Shkodrës, duke zëvendësuar në këtë detyrë Blerina Hakën.

Lela Bërdica ka qenë kandidate e PS për deputete në zgjedhjet e 25 prillit, ndërkohë që deri tani ka mbajtur postin e Drejtoreshës së ADISA-s.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...