Moderatori e pyet për zonën më eksituese të trupit, aktorja shqiptare nxjerr telefonin dhe…

Ronaldo Sharka është një nga ata moderatorë që i pëlqen shumë të ngcamojë të ftuarit me pyetje goxha provokative, kështu ka bërë dhe me të ftuarën e fundit që është aktorja e njohur për publikun Eriselda Shllaku.

 

Aktorja e njohur shqiptare e telekomedive në vitet 2000, Eriselda Shllaku ka folur gjatë për karrierën e saj, situatën me Agron Llakaj, paragjykimet e të tjera detaje.

 

Por, Eriselda nuk mund t’i shpëtonte pyetjeve ngacmuese, një pyetësor i përjavshëm ne #Expuls që vë apo jo në siklet të ftuarit.

 

Teksa Ronaldo ka mbërritur tek pyetja: “Zona më eksituese e trupit”, Eriselda nxorri telefonin dhe i kërkon Sharkës të vazhdojë me të tjera pyetje. Kjo gjë “detyroi” moderatorin ta mbarojë përpara kohe këtë pyetësor.

 

Ajo ka sqaruar dhe largimin nga puna, pa lajërmuar nga moderatori dhe aktori i humorit Agron Llakaj. Shllaku u shpreh se arsyeja që i kanë dhënë për largimin nga puna ka qenë mungesa e fondeve.

 

“Po më ka hequr nga puna pa paralajmërim. Pas deklaratës nuk më ka kontaktuar . Realiteti është ashtu sikur e thashë. Një ditë të bukur, më erdhi një mesazh nga asistentja e Gonit dhe më tha se nuk je më pjesë e Al Pazar, për mungesë fondesh. Shkova nesër të flisja me Gonin dhe me qetësinë më të madhe më tha për mungesë fondesh nuk do jesh më. Për Gonin ndoshta isha e shtrejntë, s’përballonte dot shpenzimet e mia”, tha aktorja.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME