I përket fesë katolike, aktori shqiptar: E ndjej të agjëroj në muajin e shenjtë të Ramazanit!

Aktori shqiptar Simon Tanushi, i përket fesë katolike, ndërsa është martuar me Flutura Gashin, e cila beson në fenë islame.

Të ftuar në një emision telviziv në Kosovë, aktori dhe gruaja e tij thanë se në shtëpinë e tyre festohet çdo festë e myslimanëve apo katolikëve, ndërsa ajo që bëri përshtypje ishte deklarata e aktorit i cili tha se është i agjërueshëm.

Ndonëse i takon fesë katolike, aktori u shpreh se e ndjen që të agjërojë ndaj dhe po e bën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...