Vajza Alketa Vejsiut poston foton e pare ne Instagram por i ndodh e papritura

Moderatorja Alketa Vejsiu, e ka mbajtur larg vëmendjes së publikut jetën e saj private dhe familjare. Ajo nuk i ka publikuar asnjëherë me fytyrë fëmijët e saj, pavarësisht se është e martuar prej 17 vitesh.

 

Alketa ka dy fëmijë, vajzën Nicole dhe djalin Lionel. Deri më tani fansat e Alketës nuk i kishin parë. Derisa Nicole vendosi të hapë profilin e saj në Instagram ku ka publikuar vetëm dy foto dhe komplimentat nuk kanë të mbaruar.

 

Por vetëm me dy foto, Nikol ka arritur më shumë se 10 mijë ndjekës në Instagram dhe kjo vetëm për shumë pak ditë.

 

Luizit i paska rënë lotaria, ka fituar 100 mijë euro pa mbaruar ‘Big Brother’ akoma

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli, tashmë banor i Big Brother VIP Albania, në një muaj qëndrim në këtë shtëpi ka arritur që të bëhet një...

Ndodhitë me Amosin/ Babai i nis letër Dea Mishel me lot në sy: Ai më ka…

Dea Mishel u surprizua nga babai i saj me një letër.   Dea: Jam njeriu më me fat në botë për familjen që kam. Nuk jam...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...