“Më thoshin k*çkë”/ Skenat e nxehta me Ceken, aktorja e njohur shqiptare bën rrëfimin e rrallë

Aktorja e njohur shqiptare e telekomedive në vitet 2000, Eriselda Shllaku e ftuar në emisionin ‘Expuls”bëri një rrëfim ndryshe për karrierën e saj artistike.

E pyetur nga moderatori për skenat e nxehta me Ceken e Beratit, aktorja tha se është paguar mirë.

“Përderisa unë paguhesha njësoj si aktorët e tjerë, profesionistë qe kishin një emër, për mua ishte OK.

Paguheshim me ditë xhirimi dhe merrja pothuajse njëlloj si aktorët e njohur”, tha ajo.

Sakaq, më tej Eriselda tha se është hasur dhe me paragjykime;

“Më ka ndjekur paragjykimi që kjo është artiste por është dhe pak kuçkë në ato rolet qe bëja për kohët në të cilat jetonim duke sikur e konfirmoja: po, unë jam kuçkë”- u shpreh ajo.

Asnjë femër nuk duhet të injorojë në të përditshmen e saj 4 simptomat e atakut kardiak

Ataku kardiak është një prej shkaktarëve kryesorë të vdekshmërisë në vende të ndryshme. Kjo sëmundje ka përparuar ndjeshëm vitet e fundit duke ngritur alarmin...

Nami në rrjet! Zbulohet lidhja që ka Luizi dhe Kiara me Edi Ramën dhe Lindën

Teksa historia e Liuzit dhe Kiarës po i mban të gjithë mbërthyer, ne po gërmojmë pak se çfarë thonë yjet për këtë kombimin.   Luizi është...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME