Berisha refuzon leket e…: Terhiqini ato nga llogaria ime bankare…

Ish-kryeministri Sali Berisha ka kërkuar tërheqjen nga llogaria e tij bankare të dietave të derdhura nga Kuvendi.

Me anë të një postimi në Facebook, Berisha shkruan se në llogarinë e tij dhe të 93 deputetëve të tjerë janë derdhur në llogarinë bankare 75250 lekë dieta.

Në reagimin e tij Berisha thekson se ai është deputet i Qarkut të Tiranës dhe se çdo lëvizje të tij jashtë kryeqytetit do ta përballojë me shpenzimet personale.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME