Video: 21-vjeçarja humb kontrollin e makinës dhe përmbyset në mes të rrugës në …

çe, duke drejtuar mjetin e saj, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Ndërkohë, Klan News sjell edhe pamjet e aksidentit në fjalë, që siç mund të shihet ka ndodhur përballë Policisë Rrugore, në zonën e Kinostudios.

Mësohet se e reja, në rrethana të paqarta është penguar me makinat e parkuara që ndodhen në anë të rrugës, e më pas mjeti i saj ka përfunduar i përmbysur në mes të rrugës./tvklan.al

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME