Publikohen pamjet e patransmetuara, moderatorët rrëfejnë të pathëna! Ja çfarë ndodhte në Top Channel

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Ëndërrtjerrësit’ janë publikuar pamjet e rralla nga fillimet e Top Channel.

 

 

Gazetarët dhe moderatorët ndër vite të këtij televizioni kanë ndarë detaje të pathëna asnjëherë më parë.

 

“Viti 0, pamje të rralla, çfarë ndodhte kur ndërtohej Top Channel!”, thuhet në dokumentarin e bërë publik.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...