“Motër, unë jam sprovuar…” Sidrit Bejleri mbushet në lot kur shikon Lean e vogël të niset drejt Italisë

Këto janë momentet e fundit përpara se Lea të nisej për kurim në Itali. Elvisi e Sidriti mundën të përshkruajnë hapat e fundit të përcjelljes së vogëlushes në avionin sanitar. Prezent me ta ishte Xhenisa, e cila do të qëndrojë në krah të të bijës.

 

Pak para nisjes, Sidriti i afrohet Xhenisës. Mundohet t’i flasë, por lotët janë të parët…

 

“Motër…. ma bën hallal (përlotet). Unë jam sprovuar… inshallah do Zoti ti e ke jetëgjatë… (qan). As unë e as ky vëllai im (Elvisi) s’mundëm të bëjmë gjë për… (vajzën e tij të ndjerë)

 

Bëhu e fortë të lutem. 13 vjet pasi kaloi ajo e imja, për ty po e realizojmë. Inshallah e ke jetëgjatë vajzën, inshallah dashtë Zoti.”-i thotë Sidriti Xhenisës.

 

Vjen momenti për t’u ndarë. Lea dërgohet nga autoambulanca drejt avionit sanitar. Edhe në këtë çast, Sidriti përlotet sërish…

Zbulohet arsyeja është apo jo në një lidhje jashtë shtëpisë së “BBV” Luiz Ejlli?

Kur hyri në “Big Brother Vip” ai ishte një “i panjohur” në rrjetet sociale, ndërsa sot akoma pa kaluar një muaj numëron mbi 350K...

Nami në rrjet! Zbulohet lidhja që ka Luizi dhe Kiara me Edi Ramën dhe Lindën

Teksa historia e Liuzit dhe Kiarës po i mban të gjithë mbërthyer, ne po gërmojmë pak se çfarë thonë yjet për këtë kombimin.   Luizi është...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...