Me rastin e ditëlindjes, Arbana Osmani prezanton për herë të parë me të voglin e shtëpisë

Sot është një ditë e veçantë në familjen e moderatores, Arbana Osmani, pasi vëllai i saj i vogël ka ditëlindjen.

 

Nuk kishte se si ajo të mos bënte një urim publik në rrjetet sociale. Arbana ka postuar në Instagram një foto, në të cilën shfaqen të dy dhe e ka shoqëruar me një urim special.

 

“Gëzuar ditëlindjen vëllai im i vogël, i cili nuk është më i vogël, por do të jetë gjithmonë i vogli ynë❤️Sidrit Osmani të kam shpirt❤️❤️”, ka shkruar moderatorja, duke marrë shumë komente që e uronin të vëllain.

 

Kujtojmë që Arbana ka edhe një vëlla më të madh, me të cilin ka treguar se i ka marrëdhëniet shumë të ngushta. Madje, shpesh herë është shfaqur teksa kujdeset edhe për vajzën e tij, Kenzën.

 

“Kur të shkosh te K dil vet” Kur batuta tallëse e Luiz Ejllit la pa fjalë Edi Ramën (FOTO)

Luiz Ejlli njihet tashmë për batutat e tij në shtëpinë e BigBrother Vip Albania. Por një koment i tij në një postim të kryeministrit...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e sotme që të mos flasin deri në finale e madhe të Talent Show-t.   Ky dënim, i...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...