“Eksitohem shumë kur puthem”- Ish deputeti shqiptar flet për shijet seksuale

Ish-deputeti i parlamentit shqiptar, Selami Jenisheri, ishte një nga të ftuarit e #Expuls këtë të shtunë.

 

Moderatori dhe autori Ronaldo Sharka i bëri pjesë Selami Jenisherin edhe tek “Pyetësori i seksit”, rubrikë e përjavshme në këtë program.

 

U fut në parlament me biçikletë rozë, sot Selami Jenisheri merr 552 mijë lekë pension: E meritoj!

 

Tek pyetja se ku e ka zonën më eksituese Selami Jenisheri, ky i fundit pasi u mendua për disa sekonda, tha se eksitohet shumë kur puthet.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img