Bora tregon çdo gjë që ka bërë Donaldi: Më ka kërkuar falje, dhe jo vetëm me këngë por edhe …

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë padyshim personazhet më të përfolura shqiptare në muajt e fundit.

 

Ish-çifti i njohur patën një takim brenda shtëpisë së Big Brother ku dhe shkëmbyen puthje, gjë e cila u mor si një rikthim i tyre.

 

Gjërat morën tjetër kthesë kur Donaldi nisi lidhjen me Beatrix Ramosaj.

 

Por pasi dyshja i dhanë fund menjëherë pas daljes nga shtëpia, shpresat e fansave të Borës dhe Donaldit u rikthyen për një ribashkim mes tyre.

 

 

Mirëpo çfarë nuk u tha për dyshen dhe për çdo gjë e ka një përgjigje vetë Bora Zemani me reagimin e fundit.

 

 

“Publiku është budalla”, habit Olta Gixhari me deklaratën e saj, ‘shpërthen’ rrjeti (Video)

Sa mbështetës, Olta Gixhari me futjen e saj në “Big Brother Vip” ka fituar edhe josimpatizantë. Ka persona që nuk e pëlqejnë lojën e...

Plot surpriza ju presin! Horoskopi për muajin shkurt, 2023

Dashi   Në këtë muaj, jeta juaj do pësojë goxha ndryshime. Lëreni pas të shkuarën dhe mendoni vetëm për të ardhmen. Nëse jeni në një lidhje...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME