Bora tregon çdo gjë që ka bërë Donaldi: Më ka kërkuar falje, dhe jo vetëm me këngë por edhe …

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë padyshim personazhet më të përfolura shqiptare në muajt e fundit.

 

Ish-çifti i njohur patën një takim brenda shtëpisë së Big Brother ku dhe shkëmbyen puthje, gjë e cila u mor si një rikthim i tyre.

 

Gjërat morën tjetër kthesë kur Donaldi nisi lidhjen me Beatrix Ramosaj.

 

Por pasi dyshja i dhanë fund menjëherë pas daljes nga shtëpia, shpresat e fansave të Borës dhe Donaldit u rikthyen për një ribashkim mes tyre.

 

 

Mirëpo çfarë nuk u tha për dyshen dhe për çdo gjë e ka një përgjigje vetë Bora Zemani me reagimin e fundit.

 

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img