“Lidhja jonë është …”, Cindy Marina tregon si e prezantoi Genari me Jozefina Topallin …

Janë bashkë prej më tepër se një viti por bukuroshja Cindy Marina dhe djali i Jozefina Topallit, Genari, janë treguar shumë të rezervuar për jetën e tyre private.

 

Por mbrëmjen e së premtes gjatë intervistës me moderatoren Ester Bylyku, Cindy ndau për herë të parë detaje nga lidhja e shumëpërfolur me Genarin.

 

Ester Bylyku: Jeni bashkë prej një viti, a janë bërë gjërat familjare? Pra a je takuar ti me familjen e tij dhe ai me tënden?

 

Cindy Marina: Po, jemi prezantuar.

 

Ester Bylyku: Si ka qenë reagimi i parë i nënës së Genarit (Jozefina Topallit), kur të takoi?

 

Cindy Marina: Nuk dua të flas shumë për këtë temë, më mirë po ha specin djegës që të shpëtoj nga kjo pyetje (qesh).

 

Sa xheloz është Genar Topalli? Flet e dashura e tij, modelja Cindy Marina

 

Ester Bylyku: Pse reagoi keq Jozefina?

 

Cindy Marina: Jo, reagoi shumë mirë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...