E shkreta vjehrra e saj thuaj… Vajza e njohur e show bizit shqiptar qe ben qitje me foton e vjehrres… (foto)

Profesori i Kriminologjisë, Ervin Karamuço ka zbuluar një ndodhi shumë interesante që sipas tij ndodh në një poligon në kryeqytetin e Tiranës.

 

Në faqen e tij zyrtare të Facebook, Karamuço shkruan se një personazh i njohur i botës së showbizz shkon rregullisht në një poligon dhe bën qitjen.

 

Deri këtu nuk ka asnjë problem dhe asgjë të çuditshme! Por në vend të shënjestrës, ajo përdor foton e vjehrrës së tij. Mos e besoni po deshët, por është e vërtetë.

 

Në të njëjtin postim, Karamuço ka etiketuar gazetaren Klodiana Lala, e cila ndoshta është në dijeni të gjithë çfarë po ndodh në një nga poligonet e Tiranës.

 

“Klodiana Lala nuk e kisha imagjinuar kurrë që një personazh shumë i njohur publik i showbiz, që frekuenton rregullisht poligonet e qitjes, vendos mbi shënjestër fotografinë e vjehrrës së saj.

 

Rast studimor me elementë shumë serioz për fatet e shoqërisë tonë…”-shkruan ai në Facebook. Një rast shumë interesant ky, duhet verifikuar nëse është e vërtetë.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img