“Do të pasurohen dhe do të çlirohen”, 3 shenjat e horoskopit që do të ndjejnë prekjen magjike të “Hënës Rozë të Prillit”

Nëse nuk jeni zhytur tashmë në shkëlqimin e pranverës, do të ndjeni shumë magji përpara hënës së plotë të prillit 2022, e cila ndriçon qiejt më 16 prill.

Hëna e re është duke u hedhur në shenjën e ajrit social të Peshores, duke spërkatur pak romancë dhe optimizëm në jetën tonë.

Kjo hënë shoqërohet nga një lidhje e veçantë nga Neptuni dhe Jupiteri, duke shkruar harmoninë dhe ekuilibrin për disa shenja të zgjedhura të zodiakut të prekura më pak nga hëna e plotë rozë e prillit 2022.

Nga ana tjetër, ajo gjithashtu paralajmëron emocione të forta dhe pak dramë hënore. Meqenëse hëna hyn në Peshoren e orientuar drejt marrëdhënieve, prisni të zhvendosni fokusin tuaj në dinamikën e fuqisë në marrëdhëniet tuaja.

“Si hëna e parë e plotë e këtij viti astrologjik, ka një mundësi këtu për të pastruar, çliruar dhe hequr dorë nga një luftë e brendshme ose e jashtme në mënyrë që të vendoset baza për më shumë stabilitet dhe autenticitet duke ecur përpara”, thotë Noush për Bustle.

Shenjat e zodiakut më pak të prekur nga hëna e plotë rozë e prillit 2022:
Binjakët
Shigjetari
Peshqit

Plot surpriza ju presin! Horoskopi për muajin shkurt, 2023

Dashi   Në këtë muaj, jeta juaj do pësojë goxha ndryshime. Lëreni pas të shkuarën dhe mendoni vetëm për të ardhmen. Nëse jeni në një lidhje...

Nami në rrjet! Zbulohet lidhja që ka Luizi dhe Kiara me Edi Ramën dhe Lindën

Teksa historia e Liuzit dhe Kiarës po i mban të gjithë mbërthyer, ne po gërmojmë pak se çfarë thonë yjet për këtë kombimin.   Luizi është...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME