Basha PRESIDENT? Spiropali: S’ka shanse! I janë falur mu..

Mbrëmjen e djeshme ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, është vendosur para disa emrave, të cilët mund të propozohen për President të vendit.

 

Krah emrave të njohur të politikës, ka qenë dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, për të cilin më herët edhe ish-kryeministri Sali Berisha tha se do të jetë i propozuari i kryeministrit Rama për President.

 

Spiropali me përgjigjen e dhënë “shuajti zërat”, duke thënë se “Lulzim Basha nuk ka asnjë shans”.

 

Ministrja tha në “Zonë e Lirë” se ish-krut të PD-së i janë dhënë të gjitha mundësitë, mirëpo ai i ka humbur ato.

 

“Erdhi rasti për të qeshur. Dua një president të hapur dhe jo të mbyllur. Bashës i janë dhënë të gjitha shanset që mund ti jepen një njeriu, I janë dhënë i janë falur. Më shumë i janë dhënë se sa i ka marrë. I ka humbur të gjitha rastet. Nuk ka asnjë shans. Kështu si kallëp, me këtë pamje ka vazhduar të bëjë përpara. I ka humbur të gjitha shanset.

 

President, jo e jo”, tha Spiropali.

“Olta, femër bu…”, Deizi bën reagimin e fortë për videon e Efit: Pa moral dhe llumin e shoqërisë

Deizi Arapi, e njohur ndryshe si “gangsterja e Bilishtit” ka reaguar për situatën e krijuar së fundmi në Big Brother mes aktores Olta Gixhari...

Mungoi në prime! Arber Hajdari braktis përfundimisht Big Brother? Ja arsyeja e bujshme, kush do e zëvendësojë

E marta është tashmë dita që mbledh të gjithë shqiptarët. Reality showë i shumëndjekur ‘Big Brother’ ka bërë për vete shumë njerëz. Mbrëmja e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...