Arjola Demiri flet për ndjekësit në rrjetet sciale: “Vitet e fundit janë tërbuar ndaj meje”

Arjola Demiri ka qenë një ndër personazhet që fitoi maksimumin nga eksperienca në Big Brother Vip.

 

Ajo fitoi shtëpinë që kishte aq shumë të nevojshme për fëmijët e saj, popullaritet dhe dashurinë e publikut që e vlerësoi për guximin dhe historinë e saj me sakrifica.

 

Vetëm se jo të gjithë ndajnë të njëjtin mendim. Pas daljes nga Big Brother, aktorja pohoi se është përballur me sulme të vazhdueshme në rrjet.

 

E ftuar në Opinion për të folur pikërisht për zilinë, Ariola u shpreh se në dy vitet e fundit, mbase prej suksesit dhe famës ka pasur mllef të madh të njerëzve ndaj saj të cilët nuk kanë ditur të kultivojnë zilinë e mirë, por e vjellin gjithë vrerin në rrjete sociale.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...