Arjola Demiri flet për ndjekësit në rrjetet sciale: “Vitet e fundit janë tërbuar ndaj meje”

Arjola Demiri ka qenë një ndër personazhet që fitoi maksimumin nga eksperienca në Big Brother Vip.

 

Ajo fitoi shtëpinë që kishte aq shumë të nevojshme për fëmijët e saj, popullaritet dhe dashurinë e publikut që e vlerësoi për guximin dhe historinë e saj me sakrifica.

 

Vetëm se jo të gjithë ndajnë të njëjtin mendim. Pas daljes nga Big Brother, aktorja pohoi se është përballur me sulme të vazhdueshme në rrjet.

 

E ftuar në Opinion për të folur pikërisht për zilinë, Ariola u shpreh se në dy vitet e fundit, mbase prej suksesit dhe famës ka pasur mllef të madh të njerëzve ndaj saj të cilët nuk kanë ditur të kultivojnë zilinë e mirë, por e vjellin gjithë vrerin në rrjete sociale.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img