Shqiptari shkon i shqetësuar në Polici: Më ka ikur gruaja nga shtëpia dhe nuk u kthye më

Një 37-vjeçare nga Vlora është zhdukur pa lënë gjurmë. Ka qenë bashkëshorti i saj, i cili ka bërë denoncimin polici për largimin e gruas nga shtëpia.

 

Pasi nuk ka mundur që të kontaktojë me të, burri ka bërë denoncimin në polici, duke thënë se e reja ishte larguar nga banesa dhe nuk ioshte kthyer më. Ndërkohë uniformat blu të qytetit bregdetar po punojnë për gjetjen e 37-vjeçares.

 

“Në Komisariatin e Policisë Vlorë ka bërë kallëzim shtetasi K. T., 44 vjeç, banues në lagjen “1 Maji”, Vlorë, se i është larguar nga banesa, bashkëshortja e tij, shtetasja M. T., 37 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj”, thuhet në njoftimin e policisë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...