Ka folur me Ramën? Lulzim Basha e pranon për herë të parë që ka komunikuar me të…

Deputeti demokrat Lulzim Basha, ka pohuar se ka komunikuar në dy raste me kryeministrin Edi Rama.. Ai ka mbërritur i vetëm para Kuvendit dhe foli për mediat.

 

Gazetarët e kanë pyetur për komunikimet me Ramën dhe ish-kryetari tregoi kur ka folur me të. Referuar asaj që vetë Basha tha, ai ka folur vetëm 2 herë me kryeministrin për dy raste ngushëllimi që kanë ndodhur në familjen e tij.

 

“Ka pasur dy komunikime, për dy ngushëllime. Një në vitin 2020 dhe një tjetër një vit më parë. Për dy raste që kanë ndodhur në familjen tonë. Këto janë të vetmet herë që kam komunikuar me Edi Ramën”, tha Lulzim Basha.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME