Enca ja la seen, Ermal Mamaqi publikon bisedën dhe nxjerr ‘të palarat’

Ermal Mamaqi ka qenë I ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, ku nuk I ka shpëtuar as lojës së tyre.

 

Bëhet fjalë për “Ruleta e Celularit”, Ermalit I ka rënë si dënim që të tregojë bisedën me personazhin e famshëm që e ka lënë seen.

 

 

Dhe e dini për kë bëhet fjalë? Për Encën. Teksa ky I fundit I ka thënë “s’je normal bre njeri”, ajo nuk I ka kthyer dhe Ermali e imiton sesi mund të ketë qeshur ajo me vete. Kjo nuk është hera e parë që Ermali ka ngërçe me Encën ose më saktë bën batuta shpeshherë në intervistat për të.

 

Gjithashtu lojën e kanë luajtur edhe Fatma me Arminën, të cilat kanë patur dënime paksa më të rënda se ky.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img