E “thumbojnë” për moshën, por Sali Berisha lë pa fjalë kur tregon sa hapa ka bërë gjatë ditës…

Ish-Kryeministri është “ngacmuar” nga gazetarët lidhur me gjendjen e tij fizike dhe për moshën duke e lidhur kështu me rikthimin e tij në politikë.

 

Ish-kryeministri Berisha ka treguar orën, duke thënë se ka një jetë shumë aktive dhe duke thënë se sot kishte bërë 8 mijë hapa.

 

“Rikthimi nuk është dëshirë, është më shumë. Tani unë mora 31%. Pa logo! Edhe mbështetja e LSI, por ishte shumë e kushtueshme.

 

Mosha në politikë? Sot jam drejt 78 vjetëve, nëse më pyet sesi ndjehem nga brenda, ju garantoj që sot ndjehem më mirë se kur jam larguar nga pushteti. Jam i apasionuar pas ecjes, bëj pa frikë 10 mijë hapa.

 

Në 2013, kur bëja aq ecje duhet që të bëja streching 10 minuta për të qetësuar dhimbjen e muskujve. Sot nuk ekziston. Sa hapa kam tek kjo orë, kam 8 mijë hapa” tha ai.

Horoskopi 1 shkurt 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju në këtë fillim muaji

Dashi   Forconi veten psikologjikisht për të pohuar dëshirat tuaja. Hëna nga shenja e komunikimit të Binjakëve sot sjell komunikime të mrekullueshme që ju bëjnë vigjilentë....

Plot surpriza ju presin! Horoskopi për muajin shkurt, 2023

Dashi   Në këtë muaj, jeta juaj do pësojë goxha ndryshime. Lëreni pas të shkuarën dhe mendoni vetëm për të ardhmen. Nëse jeni në një lidhje...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME