E PABESUESHME nga Kuvendi! Deputeti i Ramës kapet duke vizatuar lepurusha

Toni Gogu, miku i ngushtë e Erion Veliajt dhe Edi Ramës u përfshi në listat e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 25 Prillit. Ai mori mandatin e tij dhe duket se po i shërben popullit më së miri duke shpalosur artin e tij.

Atij nuk i është dëgjuar zëri në Kuvend ndonjëherë pasi duket se është shumë i zënë duke vizatuar…

Ju do e justifikonit duke thënë se mbase Toni nuk ka faj pasi do t’i bjerë në sy Ramës me karikaturat e tij edhe mbase do ketë shansin që t’i dhurojë autograf shtetasve gjermanë, por duket se Gogu adhuruesi i lepurushave nuk e ka të qartë që nuk i ha taksat e popullit për të përfaqësuar vizatime të animuara…

 

 

 

 

TE TJERA

spot_img