Para 20 vitesh, e njihni? Sot njihet si aktore dhe moderatore, por fillimet i ka patur në muzikë (FOTO)

Ajo është një nga vajzat më simpatike të shoëbizit dhe ëmbëlsia që e karakterizon e bën dhe më tërheqëse.

 

Mirëpo për të gjithë ata që nuk e kanë ditur, Jonida Vokshi karrierën e saj nuk e ka nisur në aktrim dhe moderim, por si këngëtare.

 

Një video e moderatores ku ka konkurruar në vitin 2004 në edicionin e parë të ‘Top Fest’ me këngën “Fli Ti” bën xhiron e rrjetit, ama sot do t’ju tregojmë një video akoma më të vjetër.

 

Jonida shihet të marrë një çmim në një konkurrs mes gjimnazeve të dhënë nga Paloma.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img