Monika feston ditëlindjen/ Duket si vajzë e re, por s’do e besoni se sa vjeçe u bë, por ajo ka 1 “problem”

Monika Lubonja ishte një nga boret më dinamike të edicionit të parë të “Big Brother VIP”. Aktorja tregoi se nuk ka frikë të sfidojë moshën, duke u bërë një ndër personazhet më të interesante që ndodhej brenda shtëpisë së famshme.

 

 

Dita e sotme është shumë e rëndësishme për aktoren pasi feston 54 vjetorin e lindjes. Ajo ka publikuar një video në Instagram, krahas së cilës ka shkruar me humor: “Uhhhhh…. Kush zvogëlohet edhe 1 vit”. Ndërkohë nuk kanë munguar as urimet nga miq dhe ish banorë të BB.

 

Ndër ta ka qenë padyshim dhe Fifi, me të cilën krijoi një raport shumë të afërt kur ishin të izoluar. Këngëtarja ka publikuar disa momente me Monikën në Big Brother ndërsa ka shkruar: Gusha ime, gëzuar. Edhe 100 pranvera shpirt.”

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME