Ku i gjen kaq shumë para? Antonela “shet mend” se sa shtrenjtë i ka blerë sandalet e reja

Ish-banorja e Big Brother VIP, por që u bë e famshme nga Përputhen, Antonela Berisha, gjatë qëndrimit brenda shtëpisë së famshme ishte komentuar mjaft shumë për veshjet e jetën e shtrenjtë.

 

I harroi këpucët 800 euro, tani Antonela na befason akoma dhe më shumë me çmimin e sandaleve që ka veshur

 

Ajo madje kishte pasur debat me njërën prej banoreve, saktësisht me Monikën, e cila ia kishte shkelur padashje këpucët, duke i thënë se bëjnë 800 euro.Derisa kjo më vonë u bë virale në rrjete sociale, biondja ditën e sotme (e martë) ka shpërndarë një postim në InstaStory.

 

Bëhet fjalë për një veshje elegante ku kishte vënë në fokus një palë take, e ia kishte dhënë mundësinë ndjekësve që t’ia gjenin çmimin.

 

“Sa kanë kushtuar sipas jush, 1350 euro, 1600 apo 100?”, kanë qenë çmimet që e sakta ishte e para dhe bëri të ditur se këto kanë kushtuar 1350 euro.Antonela ndryshe qëndroi për një kohë të shkurtër në BBV, gjersa mbahet mend më shumë për debatet me këngëtaren nga Maqedonia, Big Mama.Edhe pse ka kohë që ka mbaruar BBV, Antonela gjithmonë gjen mënyrat si të jetë pjesë e lajmeve rozë, pasi nuk mungon asnjëherë në rubrikat e portaleve që lidhen me shoubizin.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img