Diçka po ndodh mes tyre, komentet e Yll Limanit dhe Semi Jaupajt ngrejnë dyshime tek ndjekësit

Artistët Semi Jaupaj dhe Yll Limani kanë shkëmbyer disa komente në rrjete sociale duke ngritur dyshimet për një bashkëpunim midis tyre.

 

Ndjekësit kanë filluar aludimet e tyre në lidhje me komentet e dyshes, por nuk dihet nëse do të jetë një bashkëpunim që do të vijë së shpejti.

 

Yll Limani ka postuar në Instagram një video me këngën e tij të re, ndërsa vëmendjen e ka marrë komenti i Semit.

 

“Boll bre mshele gojën”, komentoi Semi, ndërsa këngëtari iu përgjigj se “Kush e ka gati këngën e re kush?”.

 

Semi pas daljes nga “Big Brother VIP” publikoi këngën e titulluar “Mos u kthe”, e cila ishte një bashkëpunim me Yll Limanin. Ai ka shkruar tekstin dhe ka krijuar melodinë e këngës që pati shumë sukses.

 

Deri më tani nuk ka një reagim përfundimtar nga këngëtarët, por ndjekësit presin me padurim një bashkëpunim të mundshëm.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...