“Boll gënjyet, këto janë pallavra”/ Propozohet një tjetër EMËR për postin e Presidentit të Shqipërisë, shpërthen Evi Kokalari dhe kërcënon me publikimin e mesazheve: Turp!

Shoqata Vatra që vepron në SHBA ka propozuar për President të Shqipërisë kolonelin Dritan Demiraj.

 

Mirëpo pas këtij propozimi ka ardhur reagimi i revoltuar i aktivistes shqiptaro-amerikane Evi Kokalari, e cila ka shpërthyer keq ndaj Demirajt, por edhe drejtuesit të ‘Vatrës’.

 

Sipas saj, Demiraj ka qenë në krah të Bashës dhe ka sulmuar kohët e fundit Sali Berishën.

 

Postimi i plotë:

Kuptoni tani pse se marrim më seriozisht Vatrën???

 

Boll me këtë skandal!!!

 

Elmi Berisha, votat për nenin që ta zgjat afatin ty si kryetar nga një vit në katër vjet, janë vënë në dyshim. Na thuaj pak, i ke fallcifikuar? Përgjigju njerëzve.

 

Dhe Dritan Demiraj është njëriu më ordiner dhe vulgar që kemi në komunitet.

 

Kam një teks msg. të gjatë që Demiraj i ka dërguar Lul Bashës ditën që une i dola në krahë Sali Berishës. Teksti qe i mbushur me gënjeshtra dhe fyerje. Do ta publikoj nëse është e nevojshme.

 

Lul Basha atë teks ja dërgoj shumë njerëzve dhe Saljani fyerjet e tija i kishte bazuar pikërisht në atë tekst msg. Demiraj nuk është i denjë për asnjë detyrë publike, jo më për President. Por turpi bie mbi ty personalisht dhe Vatrës që e keni kthyer ne klub fshati.

 

Dhe boll gënjyet për gradat e Demirajt nga DASH. Janë pallavra.

 

I dashur Elmi Berisha, të sygjeroj ta tërhiqni këtë budallallëk menjëherë, ndryshe do ti bashkohem atij grupi që kanë kohë që ju luftojnë dhe deri tashti i kam shmangur për punë kohe.

 

Ja keni shkaterruar dinjitetin Vatrës. TURP!!

Dhe që të jemi të qartë, Demiraj ka bërë luftë me Bashen kundër Sali Berishës këto muajt e fundit. Tashti i dërgoni Alfons Grishajn doktorit në zyrë. Me kë talleni ju? Hipokrit!!

 

Anëtaret e vjetër të Vatrës janë me Sali Berishën. Ju të tjerët jeni individ që s’keni asnjë lidhje me Vatrën, as nuk e kuptoni, as nuk e mbroni, thjeshtë e përdorni.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME