Shqiptarja e parë homoseksuale shtatzënë: Po presim dy binjakë, ndjeva …

Rremida Shkoza ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon përmes një lidhje Skype, nga ku foli ekskluzivisht për pritjen e ëmbël.

Ajo dhe partnerja e saj amerikane do të bëhen nëna të dy binjakëve. Rremida tregoi se gjithnjë e kishte ëndërruar që të mbante një shtatzëni, ndaj zgjedhja se cila prej tyre do të mbante bebat nuk ishte e vështirë.

“Për mua thirrja ka qenë më e fortë, ndaj për ne ka qenë një vendim shumë i lehtë. S’ ka pasur ndonjë problem, s’ka pasur nevojë të diskutohej gjatë”, tha ajo.

E ndërsa pritja e ëmbël po shkon shumë mirë, Rremida tregoi se gjatë gjithë kohës flet me bebet, madje ajo dhe partnerja e saj kanë menduar edhe emrat.

Noizy në lidhje me modelen e njohur? Konkurrentja e Big Brother: Kam udhëtuar shpesh me të…

Dje në Prime u bë shkak diskutimi, për të dalë emri i Noizyt si një person që ka patur dicka me Julianën jashtë shtëpisë.   Ndonse...

Nuk i shkoi në dasmë, Luizi përplaset me Dean: Xheloze, më the pse nuk jam unë nusja

Sfida e rezistencës është shoqëruar dhe me debate nga banorët e “Big Brother VIP”. Luizi është përplasur me Dea Mishelin, e cila vazhdon ende...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME