Ronela Hajati mbytet në lot tregon për sfidat e …. Nuk e keni idenë çfarë po heq

Tashmë dihet nga të gjithë se Ronela Hajati do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision 2022 me këngën “Sekret”,

këngën fituese të Festivalit të fundvitit.Kënga është pritur shumë mirë nga publiku i huaj. Kjo gjë është reflektuar dhe nga reagimet pozitive që ka marrë në eventet që janë organizuar përpara festivalit evropian.

Këngëtarja ka premtuar një performancë që do të mbahet mend gjatë. Së fundmi, këngëtarja ka thyer një rekord. Për herë të parë në historinë e Shqipërisë, “Sekret” renditet në top 10 këngët më të dëgjuara për 3 muaj rresht.

Por pak minuta me pare, Ronela ka bërë një postim prekës në “Instagram”-in e saj, teksa në foton e fundit të postimit shfaqet duke qarë.Hajati shkruan se kjo është gjendja e saj në pjesën më të madhe të kohës.

Gjithashtu këngëtarja tregon se kjo është një periudhë shumë delikate dhe intensive në jetën e saj duke shtuar se ka nevojë për mbështetje.“Ju nuk e keni idene sa pergjegjesi ndiej ti shperblej vetes ne rradhe te pare e me pas te gjithe atyre qe po punojne per Eurovision!

E gjithë jeta ime po këndoj në shumë faza dhe po ndihem si një nevojë për një hap të madh për të shkuar më tej! Dëshira ime më e madhe është që e gjithë bota të dëgjojë muzikën time!

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img