Fansat kapin detajin e sikletshëm në foton e Beniadës, ata i thonë: “Hiq leshin te sqetullat” (foto)

Beniada Nishani është një nga personazhet e shoubizit më të dashur nga publiku, pas rrugëtimit të saj fantastik në BBV, ku shkoi deri në finalen e madhe dhe fitoi mbështetjen e të gjithëve me thjeshtësinë dhe ciltërsinë e saj.

 

Por edhe pse Beniada, me profesion modele, del gjithmonë e kuruar, ndodh ndonjëherë që të harrojë ndonjë gjë të vogël pa dashje, e cila nuk është ndonjë “gabim” i pafalshëm, por fansat ua vënë direkt në dukje atyre.

 

Syrit të publikut nuk i shpëton kurrë asgjë. Sidomos kur bëhet fjalë për personazhe të famshëm, fotot e tyre shihen me imtësi dhe një pakujdesi e vogël komentohet. Kështu i ka ndodhur së fundmi dhe Beniadës.

 

Bukuroshja e “Big Brother VIP” është rikthyer në Itali dhe ndodhet aktualisht në Milano. Aty ka takuar disa miq dhe me to ka ndarë një foto. Mirëpo ndjekësve nuk u ka shpëtuar pjesa e sqetullave të modeles, e cila nga nxitimi ndoshta dhe ka harruar të depilohej.
“Hiq leshin te sqetullat”, ndjekësit i gjejnë “gabimin” Beniadës dhe ia vënë direkt në dukje

 

Megjithatë ky detaj nuk e ka penguar Beniadën, e cila si gjithmonë shfaqet në super formë në foto. Për më tepër ajo ka njoftuar se do ta shohim në Mediaset.

 

Nuk e dimë ende nëse do jetë thjesht një e ftuar apo dicka më shumë, duke qenë e përhershme në emision. Mesa duket “aventura” e sja te “Procesi Sportiv” me Edi Manushin mund të mbarojë shumë më shpejt nga sa pritej.

 

Ndahet nga jeta kryetari i parë i Partisë Demokratike

Është ndarë nga jeta ditën e sotme Tomor Golemit, kryetari i parë i bashkisë së Durrësit pas rënies së komunizmit.   Në lidhje me këtë lajm...

Çfarë e pret Luizin jashtë shtëpisë së BBV? Sali Berisha e ka një ide, tani është në dorën e vetë këngëtarit

Luiz Ejlli, këngëtari që tashmë është kthyer në fenomen me lojën brenda shtëpisë së Big Brother nuk e ka fshehur asnjëherë admirimin për Sali...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME