“Thuaj që mbështet Alibeajn dhe jo Berishën”/ Stresi lë pa fjalë moderatoren me deklaratën e tij

Reperi Arkimed Lusha i njohur si Stresi e ka shprehsur hapur prej vitesh mbështetjen që ka ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha.

Reperi flet shpesh për ‘dashurinë’ që ka ndaj Berishës dhe që i qëndron besnik gjithmonë.

I ftuar në ‘E diell’, Stresi mes mospërkrahjes ndaj Berishës dhe dënimit ka zgjedhur këtë të fundit, madje duke u vetëofruar që të marrë dënimin.

Nevina Shtylla: Thuaj që Sali Berisha nuk është më i preferuari juaj në PD dhe mbështet Enkelejd Alibeajn

Stresi: Vetëm më hidhni një arkë me vezë

Nevina Shtylla: Ulu ulu, e morëm vesh qartë

Stresi: Vetëm këtë që se bëj kurrë

Raporti i ngushtë që ka reperi me liderin historik të Partisë Demokratike, Sali Berisha lidhet me faktin që babi i tij Sali Lusha ka qenë truprojë i Berishës.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img