‘Të të vijë turp …’, moderatorja e njohur i dërgon mesazh Robert Berishës dhe…

Moderatorja Lei Kraja, e cila ishte e ftuar te ‘Hëna dhe Dielli’, i ka dërguar një mesazh zanor Robert Berishës, të cilit i thotë: “Të të vijë turp nga vetja, a ke cipë?”

 

Por përgjigja e tij është epike pasi i thotë: “Cipë nuk kam vetëm e kam një cicë”. Shpesh herë, Lei Kraja dhe Robert Berisha janë komentuar për shkak të afrimitetit me njëri-tjetrin, por nuk ka asgjë më shumë se miqësi mes tyre.

 

Për një histori të mundshme mes tyre nisi të përflitet pas pjesëmarrjes së Leit dhe Robert Berishës në emisionin ‘Dance ëith me’, ku ishin cift.

 

Gjithashtu reperi Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, ishte i ftuar sot në “E Diell”. Stresi njihet për mbështetje që ka ndaj liderit historik të Partisë Demokratike, Sali Berisha.Reperi flet shpesh për ‘dashurinë’ që ka ndaj Berishës dhe që i qëndron besnik gjithmonë.

 

I ftuar në ‘E diell’, Stresi mes mospërkrahjes ndaj Berishës dhe dënimit ka zgjedhur këtë të fundit, madje duke u vetëofruar që të marrë dënimin.

 

Nevina Shtylla: Thuaj që Sali Berisha nuk është më i preferuari juaj në PD dhe mbështet Enkelejd Alibeajn.Stresi: Vetëm më hidhni një arkë me vezë. Nevina Shtylla: Ulu ulu, e morëm vesh qartë. Stresi: Vetëm këtë që s’e bëj kurrë

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME