Kjo është bima që keni në shtëpi dhe do t’i bëjë flokët tuaj të shkëlqejnë

Të gjithë duam të kemi flokë të shndritshëm në mënyrë që të dukemi të shëndetshëm dhe kjo është arsyeja pse vazhdimisht kërkojmë një mënyrë për ta arritur atë. Por a keni menduar se zgjidhja mund të jetë më afër se sa mendojmë?

 

Pra, gjithçka që ju nevojitet për këtë “mision” është një bimë aloe dhe ajo që duhet të bëni është tepër e thjeshtë. Thjesht lyeni një peshqir dhe shkoni për një dush. Masazhoni me xhel në të gjithë sipërfaqen e flokëve tuaj, pasi t’i keni larë fillimisht me shampon tuaj.

 

Vetitë hidratuese të bimës do të ndihmojnë në rinovimin dhe hidratimin e flokëve tuaj dhe kështu do të keni flokë me shkëlqim për ditë të tëra.

PAMJE+18/ Diolën e tradhton fustani, i zbulon të gjitha gjatë kërcimit sensual me Xhonatanin!

Diola dhe Xhonatani u caktuan dje nga Vëllai i Madh që të bënin një kërcim bashkë, në kuadër të lojës ‘Talent Show’. Provat e...

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë një intervistë ekskluzive për moderatoren Ester Bylyku në emisionin 'Glamour Zone', ku ndër të tjera,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...