Incident i papritur në studion e Top Channel, vjen me urgjencë ambulanca, shokohet autori i emisionit/ Çfarë ndodhi?

“Just dance” tashmë ka nisur puntatën e parë në programit “E Diell” në “Top Channel”.

 

 

Me juri të balerinëve profesionist si Graciano Tagani, Enada Vaso, Ezdalin Gorani dhe Isida Mollaymeri, programi u jep mundësine shumë të rinjve të shfaqin talentin e tyre në fushën e baletit.

 

Mirëpo, duke ushtruar katë art te bukur por edhe të vështirë njëkohësisht, ndodh që të ketë edhe incidente.

 

Një incident ka ndodhur edhe gjatë puntatës së djeshme , ku nje prej vajzave konkurrente ka përplasur kokën në dysheme teksa performonte.

 

Menjëherë u mbyll transmetimi dhe vajzës i erdhën të gjithë në ndihmë, ndersa më pas u shoqërua me ambulance.

 

 

Graciano Tagani dukej shume i shokuar nga ajo çka pa, aq sa nuk mund të fliste dot, ndersa Ezdalini u shpreh se nuk ishte dicka e rëndë por do të kalojë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...