Bora Zemani ka 30 vite që e pret këtë moment dhe nuk heq dorë deri sa…

Bora Zemani di që të bëhet gjithmonë pjesë e portaleve dhe medieve rozë,

jo vetëm për historinë e saj me Donaldin që është bërë si “100 Vitrinat”, por edhe për gjëra të tjera nga jeta e saj e përditshme.

Shpesh bëhemi nostalgjikë dhe kujtojmë të shkuarën, fëmijerinë dhe kujtimet e saj. Njëjtë i ka ndodhur edhe Borës, e cila me një foto në Instagram na tregoi se ka 30 vite që pret të fitojë një biçikletë.

Dhe pse do të thoni ju? Kush tjetër i mban mend çokollatat “Caotonic”, pas së cilës duhet të provoje e të provoje për të marrë një biçikletë.Edhe Borës i ka zgjatur goxha pritja dhe me humor e tregoi edhe me një foto duke u kthyer pas në kohë. “30 vite që pres të fitoj biçikletën”, ka shkruar ajo.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...