“Oj gra mbyllni burrat”, Këngëtarja shqiptare ka një ‘këshillë për gratë (FOTO)

Këngëtarja, Fjolla Morina është shumë e komentuar për paraqitjet e saj në rrjetet sociale, por jo vetëm, pasi shpesh herë ka qenë në qendër të vëmendjes dhe për jetën private.

 

 

Çdo postim i këngëtares merr vëmendjen e publikut dhe mediave rozë. Së fundmi këngëtarja ka publikuar një fotografi ku është shfaqur mjaft provokuese ku dhe ka bërë një kërkesë epike për gratë.

 

“Oj gra mshelni (mbyllni) burrat”, shkroi ajo.

 

 

Gjithashtu këngëtarja shkroi se kushdo që dëshiron ta bëjë bashkëshorten e tij me nerva, mund të thotë emrin e saj.

 

 

 

Vjen oferta e madhe per Luizin dhe pse eshte akoma brenda ne BBV. Kontrata e pare i ofrohet nga…

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli, tashmë banor i Big Brother VIP Albania, në një muaj qëndrim në këtë shtëpi ka arritur që të bëhet një...

Horoskopi 29 janar 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju për këtë të dielë…

Dashi   Investimet e kaluara mund të japin kthime të mira. Natyra gazmore e anëtarëve të familjes do të ndriçojë atmosferën në shtëpi. Ditë e mbushur...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...