Dy tërmete të njëpasnjëshme në Shqipëri, ku ishte epiqendra

Dy tërmete janë ndjerë në Shqipëri orët e para të mëngjesit të ditës së sotme. Lëkundjet janë ndjerë në veri të vendit, në lindje të Bajram Currit.

 

Rreth orës 00:58 është ndjerë lëkundja e parë, me magnitudë 4 të shkallës Rihter dhe thellësi 12 km, ndërsa lëkundja e dytë është ndjerë 01:1 minuta po në njëjtin vend,

 

me magnitudë 2.7 dhe thellësi 14 km, sipas IGJEUM.

 

Nuk i shkoi në dasmë, Luizi përplaset me Dean: Xheloze, më the pse nuk jam unë nusja

Sfida e rezistencës është shoqëruar dhe me debate nga banorët e “Big Brother VIP”. Luizi është përplasur me Dea Mishelin, e cila vazhdon ende...

“Pushkatova veten”! Përgjimi dhe emigranti që çoi dy mjekët e QSUT-së në burg

Dy mjekë u arrestuan dje në QSUT me akuzën se morën ryshfet për të futur pa radhë pacientët për të bërë skaner.   Mjeku Nazmi Metaliu...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME