Arbana Osmani anulon udhëtimin për Romë, zbulon arsyen dhe personin që dërgoi përfaqësues!

Arbana Osmani ka bërë disa udhëtime pas përfundimit të Big Brother VIP. E ndonse këtë javë kishte pronontuar një udhëtim në Romë, i është dashur ta anulojë.

 

Arbana ka lajmëruar se e ka anuluar udhëtimin pët shkak se i vogli i saj ishte pa qejf, ama ka dërguar të ëmën në Romë në mënyrë që pronontimi mos digjej. Ndonse vetë poston foto nga Tirana, ajo publikon e fotot nga Roma të mamit të saj.

 

E pra një dhuratë e bukur dhe duket se ajo po e shijon shumë.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...