“Situata u bë e padurueshme ”- Gent Zenelaj rrëfen momentin e vështirë me bashkëshorten e tij: Për 4 muaj…

Aktori Gentian Zenelaj ka folur si rrallë herë në lidhje me jetën e tij private dhe ka rrëfyer periudhën më të vështirë që ka kaluar me bashkëshorten e tij Aidën.

 

Ai ishte i ftuar në “Glamour Zone” ku u pyet për momentin më të vështirë që ka kaluar kur ka qenë i lidhur me bashkëshorten e tij. Ai tha se ka pasur një periudhë 4-mujore ku ai qëndronte në Lezhë dhe bashkëshortja në Gjirokastër. Aktori shprehu se asokohe nuk kishte celularë dhe komunikimin mes tyre e kanë mbajtur nëpërmjet postës, duke i cilësuar këto katë muaj si muaj “të tmerrshëm.”

 

“Ditët kur ne morëm diplomat në dorë, që ajo iku në Gjirokastër dhe unë në Lezhë pati një… Se nuk është si sot që ti hap celularin dhe si shkruan diçka “zemër ku je”. E mbajtëm me postë, rroftë Posta Shqiptare (qesh). Atëhere shkoje në postë i jepje numrin centralistes dhe fuste fishën (qesh). U bë e padurueshme situata! Rrija në postë, fol në telefon. Pastaj ajo akoma nuk i kishte thënë gjë prindërve. Deri sa i bëra një telefonatë dhe i thashë: “Përgatitu, se do vij të marr.” Kanë qenë 4 muaj të tmerrshëm.”– tha ai.

 

Gentian Zenelaj është prej vitesh i martuar me bashkëshorten e tij Aidën, me të cilën ka dy fëmijë, Danielin dhe Arias.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi nuk kursen as Kiarën: S’do më marrësh mua në Maldive, po atë që ke jashtë

Luizi është zgjuar sot në mëngjes shumë ‘agresiv’ për...

Bledi Mane: “Do jem në finale! Olta në mes, unë majtas dhe Luizi djathtas” + video

Nga një bisedë kokë më kokë me Oltën, Bledi...

Ish-fituesi i BB tallet keq me Bledi Manen: Do përfundosh duke i lyer thonjtë Kristit

Bledi Mane është futur mbrëmë në “Big Brother VIP...

Bledi Mane: Unë as 24 orë nuk kam dhe shkova putha atë dietologen. Mu duk se e pëlqeu

Në mëngjes në një bisedë me Kristin dhe Oltën,...