Pasi u largua me bujë nga Portokallia, Flor Binaj del me reagimin e fortë dhe shpërthen keq

Aktori i njohur Flor Binaj është shumë aktiv për sa i përket kauzave sociale, ku ka reaguar herë pas here.

Pak ditë më parë Binaj dha përfundimisht dorëheqjen nga Portokallia duke treguar se kishte një tjetër mision.

Ditën e djeshme aktori ka reaguar për vendimin që ka marrë Gjykata për Bojken Lakon i cili ishte dënuar me tre vjet burg vetëm se kishte bërë disa ndërtime në studion e tij muzikore.

“E njëjta qeveri që jep legalizime për ndërtime disa katëshe pa leje, dënon 3 vite burg se hapi 4 dritare pa leje. Turp! Edhe drita e dielli është e paligjshme për këta shpirtzinj”, shkruan Binaj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...