Ministrja e Ramës lë pa fjalë të pranishmit, kërkon falje për diellin e tepruar sot në…

Partia Socialiste mbledh sot organin e saj më të madh vendimmarrës, Kongresin ku do të vendosen objektivat për garat e ardhshme elektorale.

Ky është i koceptuar si një kongres autokritikë përmes 5 paneleve që do të jenë të vendosura në Bulevard.Punimet nisin rreth orës 09:30 ku përgjatë Bulevradit, në dy sheshe, do të jenë 5 panele, ku ministra, deputetë dhe grupe interesi do të diskutojnë për energjinë, politikën e jashtme dhe çështje të tjera.

Teksa ishte duke folur në Kongresin e Partisë Socialiste gjatë paradites së sotme, ministrja për Rininë dhe Fëmijët Bora Muzhaqi, ka kërkuar ndjesë për diellin e tepërt.Duket se Muzhaqi është bërë njësh me natyrën sot dhe në emër të diellit ka kërkuar ndjesë se pse ndriçon aq fort në Tiranë. Pas fjalës së saj, ajo ka deklaruar se të rinjtë kanë mësuar shumë sot.

“Do falenderoj shumë panelistët dhe ndjesë për diellin e tepruar po ia keni dalë më së miri… Besoj se të rinjtë sot kanë mësuar disa gjëra të reja”,-deklaroi ajo ndër të tjera.Kujtojmë se nuk është hera e parë që ministrja në fjalë lëshon “perla” nga goja e saj të cilat më pas bëhen meme dhe bëjnë xhiron e rrjeteve sociale.

E paska inatë mesa duket…/ Menaxherja e Instagramit të Luizit merr vendimin “drastik” ndaj Kiarës

Vajza e cila menaxhon “Instagramin” e banorit të big Brother Vip, Luizit, është Jurgena.   Shpesh herë ajo në media është përfolur sikur është e dashura...

“E ka ëndërr të jetë opinionist në BBV”, pas deklaratës Arjan Konomi kapet keq me Blendi Salajn: Ky tipi e çoi gropë… (Video)

Pak ditë më parë, teksa komentonte përplasjen virale të Zhaklin Lekatarit dhe Arjan Konomit, Blendi Salaj tha se Konomi e ka ëndërr që të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME